שילוח בינלאומי

שילוח בינ"ל אווירי וימי

Active Forwarding מתמחה בליווי לקוחותיה בתהליכי שילוח ימיים ואוויריים, תוך היכרות מעמיקה ובקיאות מרבית בכל התהליכים, התקנות והנהלים הנדרשים למען העברתן של סחורות בין מדינת המוצא לבין מדינת היעד.

מטרתנו היא להבטיח עבורכם ראש שקט וידיעה ברורה כי סחורתכם נתונה בידיים אחראיות ומנוהלת על-ידי צוות החוסך מכם את כל הביורוקרטיה הנלווית, תוך שהוא מטפל בכל הפרטים והסידורים הנדרשים.

אקטיב פורוורדינג פועלת אל מול לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בכל שאלה וכן לקבלת ייעוץ כללי (לשם הדוגמה עבור המבקשים להעביר את מטלטליהם אל מעבר לים בעקבות רילוקיישן), ניתן לפנות אלינו טלפונית או להשאיר פניה באתר ונשוב אליכם בהקדם.

מה זה שילוח בינלאומי?

שילוח בינלאומי כשמו כן הוא, ובשונה משילוח מקומי, כאן אנו משלחים את הסחורה אל עבר מדינה זרה, או לחילופין ממדינה זרה אל מדינתנו.

בהתאם לתנאים הגיאו-פוליטיים המתקיימים בישראל, הרי שלא נפתיע באומרנו כי השילוח הבינלאומי הקיים בישראל הינו השילוח הימי והאווירי בלבד.

וכך, השילוח הבינלאומי כולל שני היבטים מרכזיים בהם אנו מספקים את שירותינו:

השילוח הימי

שילוח המתקיים בספינות משא ובנתיבי שיט ברורים וסדורים בכל העולם.

השילוח נערך באמצעות מכולות המגיעות בסדרי גודל משתנים, וכן עם מאפיינים שונים; למשל מכולות להעברת חפצים וסחורה סטנדרטיים, אל מול מכולות הנדרשות להעברת סחורה רגישה ובתנאי קירור לצורך הדוגמה.

השילוח האווירי

שילוח הנערך במטוסי מטען, אך גם יכול להתקיים בטיסות רגילות בהתאם לסוג המטען הנדרש ומשקלו.

כמובן ששילוח סחורות גדולות פיזית או מבחינה כמותית נערך במטוסי מטען ייעודיים לשם כך.

היכן טמון ההבדל בין השניים?

מלבד ההבדל הקיים בין סוג השינוע אווירי מול ימי, הרי ששני אלו גם מכתיבים לנו את הגורמים הרלוונטיים שמולם עלינו להתקשר:

בשילוח הימי יש לתאם את כל הנושא אל מול המכס והנמלים, זאת בעוד שבשילוח האווירי עלינו לערוך את כל ההתאמות הנדרשות אל מול שדות התעופה והמסופים.

ניהול השילוח הבינלאומי מתחילתו ועד סופו

בחיפושכם אחר חברת שילוח בינלאומי, מטרתנו היא ללוותכם במעטפת שירות מלאה החל ממסירת הסחורה ועד לקליטתה במדינה שמעבר לים, וזאת על-בסיס כל ההנחיות והתקנות הנהוגות בכל מדינה ומדינה.

את ההכנות ואת ההנחיות ניתן לקבל במפורט מצוותינו המביאים עמם ניסיון בשינוע סחורות לנקודות ויעדים רבים ומשתנים ברחבי העולם.

דרך היערכות מוקדמת, תשאול מעמיק ואפיון השילוח הבינלאומי לו אתם נדרשים, נוכל לתכנן את כל האופרציה הנלווית ולהבטיח שינוע סחורות המתקיים באופן חלק, מקצועי ומסודר.

מיהו קהל היעד הנעזר בשירותי שילוח בינלאומיים?

'שילוח בינלאומי' לעתים נתפס כמושג המתאר שינוע סחורות בהיקפים גדולים עבור יבואנים ויצואנים.

יש לציין כי השירות אכן עונה על צורכיהן של חברות גדולות המשנעות או מייבאות סחורות, אך גם עבור האדם הפרטי המבקש להעביר את חפציו אל מדינת יעד אחרת.

כפי שהדגמנו בראשית דברינו, שילוח בינ"ל נדרש עבור אדם המצוי בתהליך רילוקיישן ושמבקש להעביר את תכולת דירתו אל מדינת היעד.

דוגמה נוספת לשילוח בינ"ל לגורם פרטי הוא בייבואו של רכב באופן אישי, דבר הנפוץ בעיקר עבור רכישתן של מכוניות יוקרה מאוד נקודתיות.

שילוח בין-לאומי הוא חלק בלתי נפרד מפעילותן השוטפת של חברות שונות ורבות לרבות חברות פארמה, יבואני צעצועים, תוספים תזונתיים, ריהוט המיובא מחו"ל עבור אולמות התצוגה והמחסנים ועוד.

תכנון המשלוח ותיאום

כל פעולת שילוח שמטרתה לשנע סחורה ממדינה אחת למדינה זרה אחרת, מחייב הכנה קפדנית הבוחנת את סוג התכולה, אופייה, גודל הסחורה ועוד.

הכנה לא נכונה לקראת השילוח עלולה להוביל לתקלות ואתגרים הנובעים מאי-התאמות כאלו ואחרות אל מול התקנות של המדינה הקולטת את הסחורה.

כבר קרה ויקרה שלקוחות פונים אל משרדנו גם לאור סחורה שהתקבלה בנמלי ישראל אך לא שוחררה לאור סיבות כאלו ואחרות דוגמת אי-עמידה בתו התקן הנדרש על-פי מכון התקנים.

הבנה מקיפה של אופי הסחורה, לצד שיקולים וקריטריונים נוספים, תאפשר לנו להבטיח שילוח חלק וסדור.

חובת הביטוח לכל משלוח היוצא מגבולות ישראל

על כל אדם או גורם המבקש לייצא את סחורתו או מטלטליו אל מחוץ לגבולות מדינת ישראל, חלה החובה לבטח את התכולה ובכך להבטיח שיהא כיסוי מקיף לערכה.

היבטי הביטוח יכולים לעתים להיתפש כמורכבים וסבוכים, וגם בהיבטים אלו צוות Active Forwarding ישמח לעמוד לשירותכם וזאת כדי שהסחורה אכן תהא מבוטחת במלואה.

Active Forwarding – מהו תפקידנו בכוח?

בהגדרתו, השילוח הבינלאומי מתאר תהליך המורכב מתיאום שלבים רבים השלובים זה בזה, וזאת למען קיומו הסדיר של משלוח תחת הליך לוגיסטי המתקיים בין שתי מדינות.

באקטיב פורוורדטינג, מטרתנו היא לספק לכל לקוח ולקוחה את השירות המקשר בין שתי הנקודות הנדרשות לייצוא וקבלת המשלוח, תוך הבטחתה של שרשרת לוגיסטית סדורה ונטולת כל תקלות או בעיות נוספות.

כמובן כי אם ובמידה ותתגלה סוגיה מסוימת המצריכה פתרון, הרי שלרשותכם אנשי צוות מיומנים ובקיאים בתהליכי שילוח בינלאומיים אשר יבטיחו לכם טיפול מסור ומקצועי בכל היבט והיבט.

התייעצו איתנו

צוות אקטיב פורוורדינג שמח לעמוד לשירותכם, ומספק ייעוץ ראשוני גם עבור כל אדם שאיננו מחזיק ברקע או ניסיון בתחום השילוח הבינ"ל.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן לפנות אל משרדנו במספר הטלפון הרשום באתר, לכתוב לנו בוואטסאפ או להשאיר פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן