שילוח מטענים

שילוח מטען לחו"ל ומחו"ל

בעת שאתם מעוניינים להוביל מטענים ולשלחם אל יעד בחוץ לארץ, או לחילופין להוביל מטען ממקור מחוץ לגבולות ישראל אל עבר המדינה, הרי שיש להשתמש בשירות שילוח מטענים.

העברת ושילוח המטענים ניתנים עבור הקהל הרחב, מגורמים פרטיים ועד למסחריים, והוא נכון הן עבור מטען קטן והן עבור מטענים המצריכים ניהול לוגיסטי מורכב המנוהל בקפידה.

ב-Active Forwarding תוכלו ליהנות משירות שילוח מטען תוך שהוא מנוהל על-ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. מטרת השירות היא להבטיח ללקוחותינו את השקט בידיעה כי מרכולתם מטופלת הן בהיבט הטופסיאדה והביורוקרטיה, והן בהיבט השילוח בפועל וליוויו עד להגעתו אל היעד.

אילו אפשרויות לשילוח מטען עומדות לפנינו?

הובלת מטענים ושילוחם מתאפשרת באמצעות 3 אפיקים:

  • שילוח ימי – המתבצע בעיקר באמצעות אוניות משא ייעודיות הנושאות על גביהן מכולות. את המכולות ניתן להזמין בתכולה מלאה ופרטית עבור המשלח, או לחלוק את המכולה יחד עם 'שותפים', זאת בהתאם לגודל וסוג המטען.
  • שילוח אווירי – שילוח המתבצע בעיקר באמצעות מטוסי מטען, אך לעתים בהתאם לגודל החבילה, גם נעזר בקווי טיסה אזרחיים רגילים.
  • שילוח יבשתי – השילוח היבשתי בישראל מתבצע דרך הגבולות עם ירדן או מצרים. מדובר בדרך שילוח פחות נפוצה בארץ לאור היבטי הגיאו-פוליטיקה המקומיים, אך הוא עודנו מתקיים ותלוי בסוג המטען.

מהי אפשרת שילוח המטען הנכונה ביותר עבורי?

כל מקרה הוא לגופו, ובשיחת ייעוץ עם נציגי Active Forwarding נוכל להבין יחד אתכם את אופן השילוח הנכון והמומלץ ביותר עבורכם.

בשביל לסבר את האוזן, נסביר מספר נקודות מרכזיות:

  • מהירות השילוח – במידה ומדובר בשילוח מטען בעל דחיפות גבוהה, הרי שמוטב יהיה לבחור בשילוח האווירי. עם זאת, מדובר באמצעי שילוח בעל עלויות גבוהות באופן ניכר אל מול השילוח היבשתי או הימי.
  • עלויות השילוח – שילוח המטענים באמצעים ימיים או יבשתיים מתאפיין בעלויות נמוכות יותר אל מול השילוח האווירי. זהו היבט מרכזי שבהחלט עומד לנגד עיניהם של רבים.
  • אופי המטען – ישנם מטענים שאינם מתאימים לשילוח אווירי, דוגמת מטענים המתאפיינים בחומרים מסוכנים.
  • גודל המטען – גודלו של המטען בהחלט יכול להשפיע על החלטתנו שכן מטענים גדולים לרוב ינותבו אל השילוח הימי באוניות משא המיועדות להיבטים לוגיסטיים שכאלו.

שלבי שילוח המטען

שילוח מטענים בכללותו מתאר את כלל התהליך הנדרש עבור שינועו של מטען מנקודה א' לנקודה ב', כאשר הדבר מתייחס באופן פרטני לשילוח בינלאומי (להבדיל משילוח מקומי).

על-כן, בעת שאתם מחפשים אחר שירות זה, מטרת החברה המספקת את שירותיה הוא ללוותכם החל מן ההכנות הביורוקרטיות הנדרשות והתיאום עבור שינועו של המטען, דרך היבטי המכס, תשלומי המיסוי הנדרשים והאגרות הנלוות, ועד למענה שוטף בעת הביצוע הלוגיסטי והגעתו של המטען אל היעד הנדרש בהצלחה.

באומרנו 'הגעתו של המטען אל היעד הנדרש' אין משמעות הדבר היא רק שהוא פקד את נמל התעופה, מעבר הגבול או הנמל הימי, כי אם בשחרורו של המטען והגעתו אל מחוץ חפצו.

למי אנו מייעדים את שירותי השילוח?

לכולם.

לקוחותיה של Active Forwarding נעים מן הגורמים הפרטיים המבקשים לבצע שילוחים למען רילוקיישן, משלוח עבור מכרים וחברים ועד לייבוא אישי מטעמים אישיים של מוצרים שונים, ועד ליבואנים ויצואנים המבקשים לצוות לצידם צוות אשר ינהל את הנושא בקפידה ויסיר מעליהם את המעמסה הכרוכה בביורוקרטיה המורכבת.

שירותינו ניתנים תוך הקפדה על ליווי אישי, וחולשים על פני כל הנושאים הנדרשים לרבות הכנת המטען, ביטוח המטען, מתן ההיתרים, תשלום אגרות ומיסוי, שילוחו של המטען בפועל, מעקב אחר סטטוס השילוח, הסדרת פירוקו של המטען במכס ביעד ועד להגעתו אל הנמען.

בכל שאלה והתייעצות בנושא שילוח מטען לחו"ל או מחו"ל, אנו נשמח לעמוד לשירותכם. לפניות וקבלת מידע, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

ראו גם:

תוכן עניינים

דילוג לתוכן