שילוח ימי

שירותי הובלה ימית

Active Forwarding מתמחה בשילוח בינלאומי ימי ומספקת את שירותיה ללקוחות המבקשים לייבא או לייצא את סחורתם, תוך היכרות עם כל התהליכים, הביורוקרטיות והניירת הנדרשים. ניסיוננו הרב מבטיח תהליך חלק, זריז ויעיל, תוך ליווי כל האופרציות משלב השילוח מנקודת המוצא ועד לסיום התהליך בנקודת היעד.

השילוח הימי הוא מבין הנפוצים והעיקריים הנהוגים במדינת ישראל, גם כאשר מדובר במדינות שכנות הסמוכות אלינו באופן יחסי. הסיבה לכך כמובן טמונה בין היתר במצב הגיאופוליטי אשר איננו מאפשר להסתמך על היבטים דוגמת שילוח יבשתי, דבר שייתכן ועוד נהיה עתידים לראותו מתקיים בשל יוזמות עולמיות שונות לכינון יחסי מסחר בין ישראל לבין מדינות המזרח התיכון. על כך ימים יגידו.

שילוח ימי או שילוח אווירי?

סוג הסחורה משפיע בהכרח על סוג השילוח הבינלאומי בו נבחר.

השילוח האווירי אמנם טומן בחובו אמצעי שינוע מהיר הרבה יותר בין מדינות, אך הוא מתרכז בעיקרו בסחורות קטנות וחבילות.

לעומתו, השילוח הימי עונה על הצורך המתקיים במרבית הסחורות, והוא כאשר מדובר במטענים בעלי משקל גדול וכן נפחים והיקפים גדולים, הדרך היחידה הקיימת בישראל לשינועם היא באמצעות השילוח הימי.

לעתים אנו נשאלים אם אין כל אפשרות לתעדף את השילוח האווירי על פני הימי לאור המהירות והזריזות. אכן ישנן סחורות שעונות על הקריטריונים המאפשרים שילוח אווירי, אך במבחן התוצאה, הם עלולים להפוך את העלויות ללא משתלמות ולגבוהות במיוחד.

על פי מה נקבעת עלות שילוח ימי?

בעיקרו של דבר, ישנן שני מכולות בהן יכול המשלח לבחור עבור השילוח הבינלאומי הימי: מכולה בנפח של 30 מ"ק ומכולה בגודל רב יותר העומד על 60 מ"ק.

עלויות השילוח מחושבות על-בסיסם של רכיבים שונים וביניהם בין היתר נפח הסחורה שהוכנסה אל תוך המכולה. ככל ויימצא שהסחורה תופסת נפח רב יותר במכולה, או אף את כל המכולה, הרי שהדבר יתבטא גם בעלויות הסופיות.

בהיבט זה, נרחיב ונאמר כי אדם או גורם מסוים המבקש לשלח סחורה באופן ימי ולחסוך בעלויות, יכול בהחלט לשקול ו'לחלוק' את המכולה יחד עם גורמים נוספים המבקשים לשלח את סחורתם. זוהי דרך נפוצה ומקובלת למדי.

היתרון כפי שאמרנו הוא המחיר, אך מה החיסרון בדבר? נשווה זאת לנסיעה משותפת במונית, ובה כל אחד מיושבי הרכב מבקש עצירה ביעד אחר. כשם שהנסיעה אל היעדים תתעכב, כך גם המכולה עלולה להתעכב עד להגעתה אל היעד, שכן אנו תלויים בסחורות המשותפות אותן וביעדיהן.

שירותי שילוח ימיים עם Active Forwarding

חברת אקטיב פורוורדינג מלווה את לקוחותיה תוך התמחות בכל היבטי השילוח הבינלאומיים הימיים והאוויריים.

משרדנו פועל אל מול לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, תוך מתן מענה על כל היקפי הפעילות מסחורות קטנות ועד גדולות.

בשירותינו ניתן (וכן מומלץ) להיעזר עוד בטרם שלב השילוח עצמו, עם היערכות מתאימה, תיאום בין הגורמים השונים, בחינת היבטי ביטוח, מיסוי ותקנות מקומיות אל מול תקנות במדינת היעד, ועד לביורוקרטיה והניירת הנדרשים להבטחת אופרציה חלקה וסדורה.

השירות הניתן על-ידי אקטיב פורוורדינג הינו אישי, ומתאפיין בליווי צמוד הזמין ללקוחותינו בכל שאלה והתייעצות.

אינכם בקיאים בהיבטי השילוח? התייעצו איתנו

אנו מאמינים כי הליווי האישי מוכרח להתבטא כבר בתהליכים הראשוניים, עוד בטרם התחלנו את עבודתנו המשותפת.

בעיקר קהלים שאינם בקיאים בהיבטי השילוח דוגמת גורמים פרטיים המבקשים לשלח את מטענם אל מדינת יעד (כגון רילוקיישן), אל תהססו ליצור קשר עם משרדנו, ולו כדי לקבל את המידע הראשוני שיאפשר לכם להחליט על אופן השילוח, וכן להבין את השפעותיה של כל החלטה.

נציגינו זמינים לכל לקוח ולקוחה, פרטיים ועסקיים כאחד. למידע נוסף, צרו עמנו קשר טלפוני, כתבו לנו בוואטסאפ או השאירו פניה באתר, ונשוב אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן