הקמת קו לייצור עדשות

היי, הרשו לנו לקחת אתכם למסע – מסע שלא עוסק רק בייבוא ועמילות מכס ​​של מכונת עדשות, אלא בהגשמת חלום של לקוח בשם חנן.

הכל התחיל בניצוץ של חנן לעבודה ציונות, חנן ראה במוחו כיצד הוא מקים בארץ ישראל את המפעל לייצור העדשות הגדול בארץ שדרכו יוכל לעזור לאנשים בארץ ובעולם לראות דרך עדשות טובות יותר במחירים טובים יותר ועל הדרך לפרנס משפחות ישראליות ולתמוך בכלכלה המקומיות. כמובן שחנן פנה אלינו נענו לבקשה.

הבנו שלפניניו עומד פרויקט מיוחד עם משמעויות גדולות, לא רק מפני שחנן בחור עם חזון בתחילת דרכו אלה בגלל התהליך המורכב והרגיש (גם פיזית) תחת הטיפול במוכנות עצמן.

שלב 1: אופטימיזציה של שילוח בינלאומי, דמיינו את זה – מכונת עדשות חדישה, פלא טכנולוגי, שמחכה לצאת למסע כדי להגשים לחנן את החלום. הצעד הראשון בהרפתקה זו היה להבטיח אופטימיזציה יעילה ובטוחה של ההובלה. לא השארנו אבן על כנה כדי לוודא שמכונת העדשות החדשה של חנן תגיע לפתח המפעל במצב מושלם. השתמשנו בפתרונות לוגיסטיים חדישים, תוך תכנון קפדני של כל שלב במסע. מרגע יציאתו מרצפת הייצור ועד הגעתו למפעל, עשינו כל מאמץ לייעל את תהליך ההובלה. היה לנו חשוב לא רק ​​לספק את המכונה, אלה לתת מתן של תחושת בטחון, בהירות ודיוק לחנן.

שלב 2: עמילות מכס ניווט בים הבירוקרטיה יכול להיות מרתיע במיוחד במדינת ישראל, אבל טיפלנו בזה כמו מלחים ותיקים :). תהליך המכס הפך להיות קל, הודות לצוות המסור שלנו שטיפל בניירת בעדינות, דייקנות והכין הכל מראש. כמו שניתן לדמיין הקמת מפעל לייצור לעדשות היא לא עבודה פשוטה, חנן היה עמוס עד מעל לראש באותה תקופה ואנחנו מבינים שהזמן שלו מאוד יקר (צריך להתחיל לשלם חשבונות) בכל יום שהמפעל לא פעיל. לא חסכנו מאמץ כדי להבטיח שמכונת העדשות שלו תעבור את המכס בצורה חלקה. המחויבות שלנו לשקיפות גרמה לכך שחנן נשאר מעודכן לאורך כל התהליך מה שהוריד ממנו לחץ, חוסר ודאות ודאגות.

שלב 3: הובלה לפתח המפעל – מכונת העדשות של חנן עברה בצורה חלקה את כל תהליכי המכס, והגיע הרגע להביא אותה לביתה החדש. לא הסתפקנו "בשירות רגיל" כיוונו ליוצא דופן. צוות המומחים שלנו תזמר בקפידה את החלק האחרון של המסע (יש נטייה אצל משלחים רבים "לשחרר" לקראת סוף התהליך), הצוות הבטיח שמכונת העדשות תטופל בזהירות המרבית גם על ידי המובילים בארץ. ממתקן המכס ועד לפתח המפעל, לא השארנו דבר ליד המקרה.

בסופו של דבר, לא היה מדובר בשבילנו רק בייבוא ​​מכונת עדשות, בצורה כנה ואמתית התחברנו לחנן ולחלום שלו. באקטיב אנחנו מאמינים באקסטרה, בעוד צעד בהבנת הלקוח ובהבטחה שהמסע יהיה מדהים כמו היעד.

להצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום.

דילוג לתוכן