רילוקשיין לקפריסין

בלב פרויקט זה עומד אדם מקסים בשם אוריאל ואנחנו נרגשים לספר על הפרויקט האחרון שלנו לצדו אשר ממחיש באמת את לב המומחיות הלוגיסטית שלנו.

דמיינו את זה: לקוח יוצא לפרק חדש בחיים, ובוחר להעביר את כל רכושו היקר ביותר מביתו הפרטי בישראל לביתו החדש בנוף היפה של קפריסין ולשם כך בוחר בכם. בתור משלחים בינלאומיים ועמילי מכס מקצועיים באקטיב, אימצנו את האתגר להבטיח מעבר חלק, תקין ובהתייחסות לכל פריט בטיפול המגיע לו.

אחד השיקולים הבולטים במאמץ זה היה רגישות למטען. החפצים של הלקוח שלנו לא היו רק פריטים, הם היו זיכרונות, רגשות והשתקפות של חיים שלמים. מכלי זכוכית עדינים ועד לירושות שעברו שנים במשפחה, כל פריט דרש גישה מותאמת לאריזה וטיפול. הצוות שלנו, שבקיא בטיפול לוגיסטי של מטענים עדינים, דאג שהמוביל יעטוף ויארוז בקפידה כל פריט כדי לעמוד במסע מעבר לגבולות.

החלק השני בתהליך, היה הצורך במהירות של תהליך השילוח. הבנו שהלקוח שלנו חיכה בקוצר רוח להגעת חפציו לביתם החדש בקפריסין. רגישות לזמן הייתה מכרעת, ולא השארנו אופציה לטעויות בכדי להבטיח תהליך משלוח מהיר ויעיל. מרגע שהופקד המטען בידינו, הפעלנו תוכנית יעילה לזרז את דרכו. המחויבות שלנו לאספקה ​​בזמן הייתה בלתי מעורערת, ואוריאל היה יכול היה להיות סמוך ובטוח כי תכולת הבית שלו נמצאת במסלול המהיר ליעדו החדש.

תהליך השחרור מהמכס, לעתים קרובות הוא מקור ללחץ עבור רבים בעיקר לאלה אשר לא מתעסקים לעיתים תכופות בייצוא, מינוף הידע הנרחב שלנו באקטיב לגבי תקנות בינלאומיות, נהלי מכס ויחד עם קשרים חמים בקפריסין, הובילו לטיפול מהיר בניירת וכל מסמך הוכן בדייקנות, מה שמבטיח תהליך אישור חלק שצמצם את העיכובים.

לאוריאל נותר היה להתמקד בהתמקמותו בבית החדש שבקפריסין, בטוח שהמורכבויות הלוגיסטיות נמצאות בידיים מוכשרות. כשהמשלוח הגיע לקפריסין, תחושת ההישג באקטיב הייתה מורגשת. לא היה מדובר רק בהעברת חפצים זה היה על כל המכלול של הפרויקט הלוגיסטי, העדינות, צומת הלב לפרטים הקטינים (העדינים) והליווי הצמוד כדי לספק חוויה מושלמת לאוריאל ומשפחתו. הבית הפרטי של אוריאל עבר בצורה חלקה לביתו החדש, כאשר כל פריט הגיע ללא פגע ובלוח הזמנים שהגדרנו.

אם גם אתם שוקלים מהלך שכולל רילוקשיין סמכו עלינו באקטיב שנהפוך אותו למציאות. אנחנו לא רק מעבירים מטען, אנו מספקים שקט נפשי ותחושה של בית, לאן שהמסע שלך לוקח אותך.

ליצרית קשר דבר איתנו

דילוג לתוכן