ייצוא חומרי גלם למסעדה

נתחיל בזה שאנחנו אוהבים אוכל טוב! ואם תוסיפו לסיפור גם שילוח בינלאומי ועמילות מכס אין מאושרים מאתנו ולכן, לחלוק אתכם את הפרויקט הבא מדגיש בעינינו את הקסם שיצרנו בין לוגיסטיקה וחלומות קולינריים.

לאחרונה פנה אלינו יזם בעל חזון בישראל שפותח מסעדה חדשה ביוון. החזון שלו היה ברור – להביא את הטעמים האותנטיים של ישראל לקהל חדש ביוון. המשימה שלנו? להבטיח ייצוא תקין של חומרי גלם, איחוד מטענים (LCL) מספקים שונים ומסירה של הסחורה במסעדה החדשה וכל זאת כדי לייעל עלויות ולעמוד בלוח זמנים צפוף.

האתגר היה מסקרן: ריבוי ספקים (4), חומרי גלם מגוונים והצורך להבטיח שהכל יגיע ליוון במצב מושלם. הצעד הראשון שלנו היה להתחיל תהליך קונסולידציה קפדני. עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם כל ספק, והסברנו את היתרונות של איחוד המשלוחים שלהם למטען מרוכז אחד. זה לא רק ייעל את הלוגיסטיקה, אלא גם הפחית משמעותית את העלויות לבעל המסעדה. זה היה מצב של win-win – הספקים שמרו על לקוח נאמן, והיזם נהנה מחסכון בעלויות.

הזמן היה חשוב, והבנו את הדחיפות בעמידה בלוח הזמנים של פתיחת המסעדה. הצוות שלנו באקטיב לקח אחריות על התיאום עם כל ספק, והבטיח שהמוצרים שלהם יהיו מוכנים לאיחוד בזמן שנקבע. (טיפ קטן – כאשר עובדים עם ספקים שלא מרבים לייצא סחורה לחו"ל הדגש על אריזת הסחורה באופן הרמטי נוטה להישכח ולכן חשיבות גדולה על דגש לאריזה נכונה מצד הספקים זה יחסוך לכם זמן וכסף).

זו הייתה עבודה של שיתוף פעולה, בין הספקים של המסעדה ומומחי הלוגיסטיקה שלנו שעבדו יד ביד כדי להבטיח שכל מרכיב יגיע בדיוק בעת הצורך. אריזה נכונה להובלה ימית הייתה היבט קריטי במסע הזה. זיהינו שייתכן וחלק מהספקים אינם רגילים לניואנסים של הובלה ימית, ושם המומחיות שלנו נכנסה לתמונה. סיפקנו הדרכה לספקים לגבי האריזה האופטימלית להובלה ימית, תוך הבטחת תבלינים עדינים, מוצרים מתכלים ופריטים מיוחדים כך שיהיו מוגנים מפני תנאי מזג האוויר והשינוע הימי.

התוצאה? משלוח מאוחד שלא רק חסך כסף ללקוח שלנו אלא גם הבטיח שמהות המטבח הישראלי תישמר בצורה אותנטית במהלך מעברו ליוון. כשהמשלוח הגיע ליוון, בעל המסעדה שמח למצוא את כל חומרי הגלם במצב מושלם, מוכן לעבודה.

הפרויקט הזה הוא עדות לכוחו של שיתוף פעולה ומומחיות בתחום הלוגיסטי. באקטיב אנחנו לא רק מעבירים משלוחים אנחנו גם אוהבים לאכול ובמיוחד כשמדובר באוכל טוב 🙂 אז בין אם אתם מייצאים חומרי גלם למסעדה או לכל מיזם אחר, אנחנו כאן כדי להפוך את האתגרים הלוגיסטיים שלכם לחוויות נעימות, מלאות בוודאות ובטחון. מאחלים המון בהצלחה למסעדה הישראלית החדשה שמוצאת בימים אלה בית חדש ביוון, ומחכים להזמנה!

אם גם אתם מעוניינים בייצוא לא רק של אוכל, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו

דילוג לתוכן