עמילות מכס

שירותי עמיל מכס פרטי

חברת Active Forwarding מספקת שירותי עמילות מכס לטיפול ושחרור סחורות המתקבלות במכס ישראל. לצד ההיכרות עם התהליכים, התקנות והביורוקרטיה המתלווים אל התקשורת אל מול המכס, הרי שניסיון אל מול מגוון סחורות בעלות מאפיינים שונים, אף הוא משחק תפקיד חשוב במתן שירות מקצועי ויעיל.

צוות אקטיב פורוורדינג מלווה את לקוחותיו בכל היבט והיבט, ונכון לספק מענה ופתרון לכל סחורה מכל סוג ומאפיין.

משרדנו עובד אל מול לקוחות עסקיים בעלי היקפי פעילות נרחבים, וכן אל מול לקוחות פרטיים המבקשים להיעזר בעמיל מכס פרטי שיסייע בשחרור הסחורה ובליבון הנושאים הנדרשים לפתרון אל מול מכס ישראל.

מהות תפקידו של עמיל מכס

עמיל מכס בכללותו פועל כבא כוחו של אדם או גורם כגון חברה המבקשים לקבל ייצוג אל מול רשויות המכס.

זהו נדבך אחד הנגזר מתוך תהליכי השילוח הבינלאומיים, ועמיל המכס יכול להידרש הן בתהליך הייבוא והן בתהליך הייצוא. בקיאותם של עמילי מכס ניכרת הן בסוג הסחורה ומאפייניה והן באופן תובלתה שכן הסדרתם של התהליכים השונים משתנה בין שילוח ימי לבין שילוח אווירי.

בין תחומי הידע השונים אליהם נדרשים מומחי עמילות מכס ניתן למנות: ביטוח סחורות, אפסנאות הסחורה, מתן ערובות, שינוע הסחורה והיבטים לוגיסטיים ופרוצדורליים שונים, היבטים המשתנים במאפייניהם בין תובלה ימית לבין תובלה אווירית, תקשורת ישירה וסדורה אל מול הגורמים המקבילים למכס אל מעבר לים, תקשורת סדורה וברורה אל מול המכס המקומי בישראל, וכן ביורוקרטיות נוספות ותקנות הנדרשים לשחרור הסחורות.

אלמנט זה כולל בקיאות בנושאי מס, תקנות ותווי תקן בישראל, גורמים רלוונטיים למתן האישורים הנדרשים ועוד.

כיצד עמיל מכס יוכל לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה חלקה?

כשם שכל מטען המגיע אל מדינת ישראל עובר סדרה של בדיקות הבוחנות כי הוא אכן עומד בכל התקנות הנדרשות, כך גם לעמיל מכס מומלץ יהיה לבחון בקפידה את הסחורה עוד בטרם הגעתה אל גבולות ישראל.

ואכן, השירות כולל בדיקה מקיפה ומעמיקה המוודאת כי הסחורה עומדת בכפוף לנהלים, ובמילים אחרות – למנוע את היתכנותן של בעיות וסוגיות אשר יקשו בשחרור הסחורה.

בניסיוננו לפשט את מטרת השירות עבור לקוחות הפוגשים בצורך זה לראשונה, הרי שמטרתה של עמילות מכס היא להקל על כל אדם העוסק בייבוא או ייצוא (גם אם מדובר בפעולה חד-פעמית) בעת התמודדותו אל מול התקנות והביורוקרטיות הנובעות מן הרשויות בישראל, ובראשם רשות המכס.

כש'זמן שווה כסף' מקבל משנה תוקף

סחורה אשר הגיעה אל מחוזותינו ועתה ממתינה לשחרורה, למעשה מסמלת לנו מעין שעון חול שהתהפך. כל עיכוב ולו הקטן ביותר המשאיר את הסחורות במחסניו של מכס ישראל, משמעו נקיטת צעדים כנגד בעל/ת הסחורה לרבות קנסות.

נוסיף על כך את העובדה שעיכוב סחורה במכס, עלול אף לגרום לנזק משמעותי לסחורה עצמה, זאת כמובן בהתאם לאופייה וסוגה.

לא אחת אנו נשאלים מה הופך סוכן מכס לעמיל מכס מומלץ, ותשובתנו היא: היערכות מוקדמת אחראית ומדוקדקת, ויכולת מתן מענה מהירה וזריזה בשעת השין.

יכולות אלו נובעות אך ורק מתוך היכרות מעמיקה עם הגורמים השונים שבמכס, כמו גם ניסיון עשיר המאפשר לבצע את כל המהלכים הנדרשים ויפה שעה אחת קודם.

למה לעבוד איתנו?

חברת עמילות מכס ושילוח בינלאומי Active Forwarding אל מול אחרים, מהו ההבדל?

בדומה לתהליכים רבים אחרים, גם תהליך השילוח הבינלאומי מתאפיין בקצב מהיר. עם התקדמות הטכנולוגיה והשינויים בקרב הקהל הצרכני, אנו מצפים לסחורות שישוחררו בהקדם האפשרי. בעוד שדברים יכלו להתקיים בעצלתיים בימים עברו, אין זהו פני המצב כיום.

ברצותכם לקבל שירות מקצועי ומסור, תוכלו ליהנות מעמילי מכס פרטיים הפועלים באופן זריז ובאפקטיביות מרבית.

לצד מתן שירותי עמילות מכס, משרדנו מספק שירות שילוח בינלאומי המקנה לנו את כל הידע הנדרש בסחר הבינלאומי לרבות המרכיבים השונים, התהליכים והניירת הנגזרים ממנו.

ניסיון עשיר זה, משולב יחד עם יחס וליווי אישיים הניתנים לכל לקוח ולקוחה, בכל היקף סחורה ובכל סוג מטען.

שירות מקדים להיערכות נכונה

כשם שעמיל מכס נועד להבטיח את שחרור הסחורה באופן זריז ויעיל, כך אנו ממליצים לכל לקוח ולקוחה הפוגשים בנו, להיעזר בשירותינו עוד בטרם התחלת התהליך והשינוע הלוגיסטי.

כחלק משירותינו לשילוח בינלאומיים, אנו נבחן את סוג הסחורה המדובר, אופי המטען, היקף המטען והיבטים נוספים אשר יאפשרו לנו להיערך באופן מקדים לכל היבט והיבט.

ובכל שאלה והתייעצות בנושא עמילות מכס, ניתן לפנות אל משרדנו טלפונית, לכתוב לנציגינו בוואטסאפ או להשאיר פניה באתר.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן