מידע כללי על ייבוא מוצרי ספורט וכושר

מידע כללי על ייבוא מוצרי ספורט וכושר

מוצרי ספורט נחשבים מבוקשים ביותר שכן הם משמשים חדרי ומתקני כושר ציבוריים, חדרי כושר במלונות, לאחרונה גם בלא מעט חברות הייטק וכן חדרי כושר אישיים. 

לכן יבוא מוצרי ספורט וכושר עשוי בהחלט להוות הזדמנות עסקית טובה, נכונה ומשתלמת. אך בטרם ניגשים לייבוא מוצרי הספורט השונים, חשוב מאד להכיר, לדעת ולקחת בחשבון  את כל התקנות החוקים והדרישות הכרוכים בכך.

הכרת הציוד המותר, הדרישות והתקנים

להלן מספר שלבים שיסבירו בתמצית את האופן שבו על גורם או אדם לנקוט בנושא בעת שהם מבקשים לייבא סחורה בענף הספורט:

  1. חשוב להעריך את הביקוש למוצרים שאתם רוצים לייבא ולזהות מתחרים פוטנציאליים.
  2. חשוב לבדוק מהן הדרישות החוקיות החלות על המוצר והאם הוא מותר בייבוא.
  3. כל מוצר מסחרי מיובא נדרש להשלים תהליך שחרור מהמכס. חשוב להכיר את כלל המיסים וההגבלות שעשויות לחול על המוצר/ים.

לפניכם חלק מהתקנות שחיוני לדעת

  • מכס –  מסי יבוא מוצרי ספורט וכושר משתנים בהתאם לסוג המוצר. חשוב לבדוק באתר המכס  ולאתר את המידע הרלוונטי למוצר או המוצרים אותם אתם מבקשים לייבא.
  • הגבלות – יש הגבלות על ייבוא מוצרי ספורט וכושר מסוימים. התייעצות עם חברת שילוח בינלאומית ועמילות מכס תוכל למנוע אתכם מראש מטעויות.
  • מסמכים – כמות המסמכים היא כמעט אינסופית ובהם: רישיונות, תעודות מקור, רשימת אריזה, חשבוניות, הצהרת יבואן, מסמכי הובלה ועוד. אפילו מסמך חסר אחד עלול לפגום בתהליך לוגיסטי שלם.

איתור ספקים

על מנת להיות בטוחים כי אתם מייבאים מכשירי ספורט וכושר אמינים וטובים חשוב מאד לאתר ולמצוא ספקים בעלי מוניטין טוב.

חקר שווקים הוא חלק משמעותי וחשוב.

חשוב לציין כי אין בהכרח שיש לנו את המידע הנדרש כדי לאתר ספקים בנושא המדובר, אך אנו מזמינים אתכם להתייעץ עמנו, ויחד אתכם נבחן את האפשרויות העומדות לפנינו בנושא, ו/או שנפנה אתכם אל הגורמים הרלוונטיים שאנו ממליצים עליהם.

משלוח, תובלה, לוגיסטיקה

חשוב לדעת ולזכור כי ככל שהמכשיר גדול יותר וכבד יותר כך תהיה עלות ההובלה שלו גבוהה יותר. ולכן לצד ההתקשרות עם הספק המתאים יש לתכנן בקפידה את עלויות המשלוח והלוגיסטיקה הכרוכים בייבוא המוצרים לישראל.

ככל שתרכשו, תובילו ותייבאו מכשירים רבים יותר בהובלה אחת – תוזל העלות משמעותית. חברת שילוח בינלאומי אמינה תוכל לטפל בהובלתם ביעילות ולהוריד מעמסה כבדה ורוויית מסמכים, תקנות והיתרים מעל כתפיכם ואף להוזיל בסופו של דבר את כל העלויות וכתוצאה להגביר את הרווח שלכם.

התייעצו איתנו

יבוא מוצרי ספורט וכושר לישראל עשוי בהחלט להיות משתלם כלכלית, אך על מנת להימנע ממהמורות ומכשולים בדרך, חשוב מאד להיות מלווים על ידי אנשי מקצוע שהתמחו בשלל ההוראות, התקנים וההיתרים הנדרשים, הם בעלי קשרים בחול שיקלו על איתור ספקים אמינים, ההובלה התובלה ושחרור המוצרים בארץ.

בכל שאלה והתייעצות בנושא ייבוא מוצרי ספורט, אנו ב-Active Forwarding נשמח לתת לכם שירות מקצועי ואדיב. פנו אלינו טלפונית או השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן